Privatumo politika ir teisinė informacija

Naudojimo sąlygos

Medžiagą šioje svetainėje gali būti naudojama tik informaciniais tikslais. Draudžiama kopijuoti, ar kitaip panaudoti Patarimas.lt esančią informaciją be autoriaus sutikimo.

Privatumo taisyklės

Patarimas.lt rūpinasi savo lankytojų privatumu ir visuomet įsipareigoja užtikrinti klientų asmens duomenų saugumą. Mes nerenkame ir nesaugome jūsų asmeninės informacijos, kuria savanoriškai dalintis jūs nesutinkate ir kurios neleidžiate skleisti. Taip pat mes neparduodame, neišnuomojame bei kitaip neplatiname turimų asmens duomenų jokiais papildomais šiame pareiškime nepaminėtais būdais.
Sutikdami su mūsų privatumo politika patvirtinate, jog leidžiate fiksuoti ir saugoti šia informaciją:

  1. Duomenis apie Jūsų, kaip vartotojo, elgseną mūsų internetiniame tinklapyje (Pvz.: apsilankymo trukmę, atliktus veiksmus);
  2. Duomenis apie Jūsų kompiuterį bei jo programinę įrangą (Pvz.: naršyklės tipą, IP adresą);
  3. Duomenis kuriuos Jūs, kaip vartotojas, suteikiate mums užsisakydami naujienlaiškį ar bet kokią kitą prenumeratos formą;
  4. Visus duomenis kuriuos Jūs, kaip vartotojas, suteikiate mums savo noru.

 Slapukų naudojimas

Mes naudojame slapukus tam, kad galėtume identifikuoti svetainės narius. Taip pat slapukų renkama informacija padeda pritaikyti tinklalapį individualiems vartotojams, pristatant jiems aktualiausias paslaugas ir produktus bei gerinant jų patyrimą. Jei nenorite, kad jūsų naršyklė priimtų mūsų arba trečiosios šalies slapukus, galite užblokuoti arba apriboti jų naudojimą savo naršyklės nustatymuose bei kitų įrankių parinktyse, kaip antai Ads Preferences Manager arba Consumer Opt-Out . Tačiau šiuo atveju verta prisiminti, kad slapukai gerina tinklalapio prieigos efektyvumą.

Tinklapio statistikos analizei naudojame Google Analytics įrankį. Google Analytics naudoja slapuką (angl. cookies) kuris yra saugomas tinklapio lankytojo interneto naršyklėje. Google Analytics įrankis fiksuoja įvairią informaciją apie lankytojų elgesį mūsų internetiniame tinklapyje ir pagal tai paruošia analizės ataskaitas. Visa informacija yra saugoma Google. Su Google privatumo politikos reglamentu galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos: http://www.google.com/policies/privacy/.

Slapukus mūsų tinklapio vartotojų naršyklėse taip pat gali išsaugoti mūsų tinklapyje besireklamuojantys ar mokėjimo paslaugas teikiantys tretieji asmenys. Mūsų svetainėje pateikiamos Google Adsense reklamos pritaikytos pagal individualias vartotojų interesų grupes, nustatytas slapukų pagalba.

Mūsų tinklapyje matomas trečiųjų šalių reklamas tiekia Google Adwords įrankis. Siekiant pateikti tik Jums, kaip vartotojui, aktualias reklamas mes naudojame trečiųjų šalių slapukų informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, kurią mums pateikia Google Adwords įrankis. Trečiosios šalys kurių reklamos vaizduojamos mūsų tinklapyje taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų naršyklėje. Google Adwords mums teikia asmeniškai neindifikuojamą informaciją apie Jus ir Jūsų naršymo įpročius remarketingo tikslams.

Norėdami uždrausti Google Adsense rinkti duomenis apie Jūsų elgseną internete turėtumėte įdiegti Google naršyklės įskiepį: https://www.google.com/settings/ads/plugin. Pastaba: slapukai išjungiami kiekvienai naršyklei atskirai.
Dėmesio: visų slapukų blokavimas yra nerekomenduojamas, jis gali pakenkti jūsų interneto naršymo patirčiai. Tai taip pat taikytina ir mūsų tinklapiui.

Reklamos adresavimas ir peradresavimas pagal vartotojų elgseną

Bendradarbiaujam su trečiųjų šalių reklamos tinklais, kad rodytume reklaminius skelbimus savo interneto svetainėje arba tvarkytume savo reklaminius skelbimus, rodomus kitose svetainėse. Mūsų reklamos tinklo partneriai naudoja slapukus ir interneto švyturėlius, kad rinktų informaciją, neleidžiančią atpažinti asmens, apie jūsų veiklą šioje arba kitose interneto svetainėse ir kad jums siūlytų reklaminius skelbimus, atitinkančius jūsų interesus.

Socialinių tinklų slapukai.
Į savo svetaines galime integruoti funkcijas iš trečiųjų šalių svetainių, ypač iš tam tikrų socialinių tinklų. Šias funkcijas dažnai lydi scenarijai ar kiti elementai, galintys nuskaityti, o kartais ir patalpinti, slapukus iš tų socialinių tinklų jūsų įrenginyje. Šie slapukai gali leisti reklamas pritaikyti prie jūsų poreikių.

Kontaktai

2015 Patarimas.lt | Visos teisės saugomos. | Svetainės medis | Naudojimo sąlygos | Kontaktai